Nazywam się Maria Sabaj, (ale wszyscy mówią do mnie Maja) -  absolwentka kosmetologii oraz wychowania fizycznego.
Z zawodu instruktorka fitness, z wyboru pasjonatka zdrowego stylu życia. Szczęśliwa i spełniona kobieta , ponieważ zawsze chciałam aby praca była moją pasją! 

 

Razem z moim cudownym mężem, Mateuszem postanowiliśmy zająć się produkcją różnych rodzajów kremów orzechowych. Lubię, żeby było pysznie a jednocześnie zdrowo. Gdyby nie rujnowało przy tym figury to już by było wspaniale! ;) Pomysłów mamy wiele i już nie możemy się doczekać żeby zrobić to wszystko, co nam siedzi w głowie… oczekujcie z niecierpliwością ;)

Nazywam się Maria Sabaj

Każdy słoiczek masełka to 100 % pasji i 1000 prób aby zapewnić naszym kremom wysoką jakość oraz niesamowity smak. Naszą produkcję oparliśmy na starannie wyselekcjonowanych orzechach nerkowca  pochodzących z plantacji w Indiach i Wietnamie. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów :)

 

Mamy nadzieję, że stworzone przez nas kremy podbiją Wasze serca i sprawią radość na podniebieniu oraz przypadną Wam do gustu.

Dlaczego warto nam zaufać:

  • kupując nasze produkty masz pewność otrzymania świeżych produktów o najwyższej jakości, 

  • indywidualne podejście do klienta zapewnia obsługę jakiej oczekujesz, świadczą o tym nasze komentarze, 

  • jesteśmy legalnie działającą firmą, do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT, 

  • zamówienia wysyłamy w opakowaniach kartonowych dokładając wszelkich starań do solidnego zabezpieczenia zawartości przesyłki, 

  • niezależnie od ilości zakupionych produktów za wysyłkę zapłacisz tylko jeden raz.

Śledź Nasze social media